בית  |  אודות  |  דבר היו"ר | ישיבות הנהלה  |  הארגון שלנו  |  פעילות הארגון  |  מעמד הקב"ט  |  אלפון  |  צור קשר                                                                     English


לשירות חברי האיגוד
כניסה לחברים מנויים 

ברכת הדרך לראש רח"ל

דף הבית >> דבר היו"ר >> ברכת הדרך לראש רח"ל
          


י"ד תשרי תשע"ה
‏‏08 אוקטובר 2014
 
לכבוד:
תא"ל (מיל') בצלאל טרייבר – ראש רח"ל
 
ידידי ונכבדי,
 
הנדון: ברכת הדרך
 
  1. ברצוני לברך אותך, עם מינויך, לפני כ-3 חודשים, כממלא מקום ראש רח"ל ובהזדמנות זו, גם לאחל לך שנה טובה ומוצלחת, שנת תנופה, שדרוג, עשייה, הצלחה למען ביטחון מדינת ישראל ותושביה.
  1. כיו"ר איגוד הקב"טים ברשויות המקומיות – "לבנות היסוד" כהגדרתן, ביצעתי יחד עם חבריי להנהלת האיגוד ובסיוע גורמים בכירים ברח"ל, במשרד הביטחון, במשרד להגנת העורף, במשרד הפנים, בשלטון המקומי ובפיקוד העורף, מספר רב של פעולות עקרוניות וחשובות מאוד להכרה בתפקידם ובמעמדם של הקב"טים כסטטוטוריים לכל דבר ועניין ולשדרוג שכרם ותנאי עבודתם, פעולות שרואות אל נכון, את המציאות הביטחונית באזורנו ואת האתגרים העתידיים של העורף במדינת ישראל.
  1. העורף במדינת ישראל הפך לחזית כבר בשנת 2006 ומאז והלאה, יעמוד במרכזו של כל עימות עתידי עם מדינות האזור/ ארגוני טרור. אויבינו קיבלו החלטה לכוון אל העורף את כל מאמציהם, כדי להשיג הישגים מוראליים ותודעתיים וכדי לייצר "תמונת ניצחון" מול מדינת ישראל. אנחנו, לא ניתן להם לממש את מטרותיהם הזדוניות.
  1. מאחר שכבר ביצענו מספר רב של פעולות כאמור, שתכליתן חיזוק העורף ומוכנותו, אשמח לדון איתך  בשלל הסיכומים וההחלטות בעניינינו ולקדם אותם אל עבר קו הסיום ולהוציאם מן הכח אל הפועל.
  1. אני שמח שאתה הדמות שעומדת בראש המערכת החשובה של מוכנות העורף למצבי חירום ואין לי ספק, שנצא נשכרים מניסיונך ומיכולותיך. חיכינו וציפינו למוביל שיצעיד אותנו קדימה, שיבין ויכיר את אתגרי העורף ויראה לנגד עיניו את שיפור מוכנותו של העורף האזרחי לשעת חירום.
  1. בשמי ובשם הקב"טים ברשויות המקומיות, הרשה לי לאחל לך הצלחה בתפקידך. אנחנו כאן, לרשותך ונשמח לשתף פעולה, לייעץ, ליזום ולקדם את מוכנות העורף האזרחי לשעת חירום.
 
 
                                         בברכה,
                                                                             חיים נוגלבלט
                                                                         יו"ר איגוד הקב"טים
                                                             וממוני הביטחון ברשויות המקומיות
                                                             

 

 

חדשות ועדכונים

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים