בית  |  אודות  |  דבר היו"ר | ישיבות הנהלה  |  הארגון שלנו  |  פעילות הארגון  |  מעמד הקב"ט  |  אלפון  |  צור קשר                                                                     English


לשירות חברי האיגוד
כניסה לחברים מנויים 

התמודדות מול האתגרים והאיומים העומדים עלינו

דף הבית >> דבר היו"ר >> התמודדות מול האתגרים והאיומים העומדים עלינו
                   


בס"ד

קוראים יקרים,

זה מכבר חזרנו לשגרה לאחר תקופת החגים. ציינו את בואה של השנה החדשה, נחתמנו בספר חיים טובים וקיימנו את מצוות הישיבה בסוכה. כעת נשואות פנינו אל עבר החודשים הקרובים אשר צפויים להיות מלאים בעשייה ובהיערכות לחירום, לצד המשך התמודדות מול האתגרים והאיומים העומדים עלינו לכלותינו.

בשבועות האחרונים אנו עדים למספר רב של אירועי פח"ע, הפרות סדר ומהומות המתרחשים באזור ירושלים רבתי, לרבות בהר הבית המהווה מוקד להתפרעויות מצד אנשי האסלאם הקיצוני. זהו המקום לחזק את ידיהם של אנשי כוחות הביטחון, המשטרה וכן את ציבור הקב"טים באזור העושים עבודת קודש למען שמירה על הביטחון תוך התמודדות עיקשת וללא דופי מול חבורת פורעי חוק שפלים.

בנושא זה אנצל את ההזדמנות. על מנת לחזק את ידיהם של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, וידידי הקרוב, השר לביטחון פנים, ח"כ גלעד ארדן, בנוגע להחרפת הענישה וחידוד הנהלים בנושא יידוי אבנים. אני סמוך ובטוח כי הוראתם תוביל לאכיפה יעילה שתעמיד לדין את פורעי החוק הללו ותמצה עימם את הדין. רק ביד קשה נוכל להילחם בטרור העממי ולמנוע ממנו להרים את ראשו.  

בד בבד, גם בגזרות העורף איננו זוכים לשקט. מחד אנו עדים מצפון לכניסה של 'שחקן חדש' בסוריה בדמות הצבא הרוסי אשר נוכחותו באזור מהווה הסלמה נוספת. ברור לכולנו כי במקרה של פתיחת חזית בגזרה הצפונית, הרי שהרשויות ומועצות המקומיות יהוו את לבנת היסוד של העורף האזרחי, ועל כן אל לנו לקפוא על השמרים ולהמשיך בהיערכות מוגברת לחירום.

מדיניות זו תקפה גם לגזרת הדרום, כאשר 'טפטופי' הרקטות המדאיגים שנורו לאחרונה לעבר עוטף עזה, שדרות ואזור אשדוד, מהווים איתות לכולנו כי עוד אתגרים רבים צפויים לפנינו.

אני רוצה לברך את סגן ראש השב"כ, רוני אלשיך, על מינויו הצפוי לתפקיד מפכ"ל המשטרה. רוני הינו ידיד וקולגה לעבודה אשר במשך השנים הוכיח את כישוריו יוצאי הדופן. אין לי ספק כי הוא האיש הנכון במקום הנכון וכי מינויו יסייע למשטרת ישראל לעמוד ביעדים ומול האתגרים הרבים הניצבים בפניה.

בנושא אחר. איגוד הקב"טים ממשיך בתנופת הפיתוח בה החל בחודשים האחרונים. בקרוב תזכו לשלל עדכונים בנוגע להתפתחות האיגוד בתחום המיתוג והדוברות אשר יהוו מהפכה של ממש. בין החידושים: שינוי מעמיק בכמות התכנים והעדכונים באתר האינטרנט של האיגוד ובעמוד הפייסבוק, ראיונות עם בכירים בתחומי הביטחון השונים, הטבות מיוחדות לציבור הקב"טים והיד עוד נטויה.

ולסיום, בשם איגוד הקב"טים אני שמח להמשיך את שיתוף הפעולה ההדוק עם עיתון 'מצודה'. בשבועות האחרונים אנחנו זוכים לביקורות נהדרות מצד קוראינו הוותיקים וקולגות נוספים במערך הביטחון. שותפות זו הינה נדבך מרכזי בשאיפת האיגוד למתג את פועלו ולספק לאנשי הענף מקור להעשרה ועדכונים שוטפים.


בשורות טובות לכולנו.
 
שלכם ולמענכם,
חיים נוגלבלט
יו"ר איגוד הקב"טים
והממונים על הביטחון ברשויות המקומיות
 
 
 

 

 

חדשות ועדכונים

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים