בית  |  אודות  |  דבר היו"ר | ישיבות הנהלה  |  הארגון שלנו  |  פעילות הארגון  |  מעמד הקב"ט  |  אלפון  |  צור קשר                                                                     English


לשירות חברי האיגוד
כניסה לחברים מנויים 

תקיפת שוטרים ברהט

דף הבית >> מדווחים מהשטח >> תקיפת שוטרים ברהט
בעקבות תקיפת השוטרים בתחנת רהט, התחנה תתוגבר בשוטרים נוספים
 
מפקד מחוז דרום הדגיש: "נטפל בפורעי החוק ונחזק את שומרי החוק"
 
ביום חמישי 10.1.13 הוזעקו שוטרים בראשותו של רמח"מ התחנה רב פקד אלי כהן לאירוע של אלימות במשפחה בעיר רהט ושם הם הותקפו במטר כבד של אבנים וסלעים אשר גרמו לפציעתם של חלק מהשוטרים. 

מפקד הכוח דאג לאנשיו ולעצורים ורק לאחר שכולם חולצו מהמקום הוא התפנה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. רפ"ק אלי כהן נפגע בראשו מלבנה שנזרקה לעברו וביום שבת נותח וכרגע מאושפז בבית החולים להמשך טיפול.  
מיום שישי 11.1.13 ועד 14.1.13 נעצרו בסך הכל 15 חשודים, מעצרם של שמונה מתוכם הוארך. ב-13.1.13 נעצר - כשהוא מתחבא בתוך ארון בגדים בדירת מסתור - החשוד העיקרי ביידוי האבן שפגעה בראשו של הקצין, מעצר אשר הוכיח שוב את הנחישות והחתירה למגע וכי אין חסינות לאיש. 

מפקד מחוז דרום ניצב יורם הלוי התייחס לאירוע:  ״לא יעלה על הדעת ששוטרים וקצינים שמגיעים לתת סיוע באירוע של אלימות במשפחה ונקראים לתת שירות ולהציל חיים, ימצאו את עצמם תחת מתקפה קשה וחסרת רסן של פורעי חוק שמקבלים אותם במטר של אבנים וסלעים. נניח ידנו על כל מי שהיה מעורב באופן ישיר ועקיף בתקיפה הברוטלית הזאת. מקומם מאחורי סורג ובריח ונמצה את כל ההליכים המשפטיים נגדם. באירוע כבר נעצרו 15 חשודים ע"י מרחב נגב ובהם החשוד המרכזי. הנחתי לתגבר את תחנת רהט בשוטרים נוספים. שלטון החוק ייראה ויימצא בכל סמטת רחוב, בערים ובכפרים, בגזרת המחוז ובכל שעות היממה. לא יהיה מקום שהמשטרה לא תיכנס אליו ובאופן בטוח. האירוע לא רק שלא מחליש ומרפה את שוטרי המחוז הדרומי אלא מחזק את השוטרים שרוצים לתת שירותי משטרה איכותיים לאוכלוסייה שומרת החוק מחד; ולטפל ביד חזקה ובנחישות בכל מי שפורע חוק. הנחיתי את גורמי הרווחה והרפואה במחוז לסייע וללוות את הקצין ומשפחתו ואת השוטרים הנוספים שנפצעו באופן צמוד ולדאוג לכל צרכיהם. חבריו ליחידה אינם משים ממיטתו."
בעת שמפקד המחוז ביקר ב-13.1.13 את הקצין אמר לו הרמח"מ בהתרגשות :" אני גאה להשתייך למשפחת המחוז הדרומי, קיבלתי חיבוק חם ותמיכה. אני מחכה לרגע בו ארגיש טוב ואוכל לחזור לעבודתי, אירוע זה לא ירתיע אותי".
 
אתר משטרת ישראל, 14.1.13
 
 

 

חדשות ועדכונים

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים