בית  |  אודות  |  דבר היו"ר | ישיבות הנהלה  |  הארגון שלנו  |  פעילות הארגון  |  מעמד הקב"ט  |  אלפון  |  צור קשר                                                                     English


לשירות חברי האיגוד
כניסה לחברים מנויים 

תשלומי חבר רשויות לאיגוד הקב"טים

דף הבית >> דבר היו"ר >> תשלומי חבר רשויות לאיגוד הקב"טים
                     
בס"ד
 ט"ז כסלו תשע"ו
‏28 נובמבר 2015
 
לכבוד:
מר חיים ביבס
יו"ר מש"מ
וראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות
 
שלום רב,
 
הנדון: תשלומי חבר רשויות לאיגוד הקב"טים
 
  1. ידידי היקר, הרשה לי לפתוח במילות תודה והערכה על האוזן הקשבת ועל נכונותך לסייע לאיגוד הקב"טים בפעילות הענפה שלו למען הקב"טים בשלטון המקומי. בעיניי, זה לא מובן מאליו ולא נעלם מן העין.
  1. דמי החבר אותם גובה מרכז השלטון המקומי עבור איגוד הקב"טים לוקים בחסר כבר שנים ארוכות ומנציחות אי שוויון בין רשויות גדולות לבין רשויות קטנות ומועצות אזוריות. בנוסף וכפועל יוצא, יוצרת גבייה זו פער גדול מאוד בין התחייבויות האיגוד לפעילות בתחומו, לבין ההכנסות המתקבלות מדמי החבר.
  1. הסכומים כיום עומדים על 500 ₪ בלבד לרשות גדולה ו-350 ₪ לרשות קטנה ולמועצות אזוריות. ברשויות גדולות, עומד מספר הקב"טים (כולל קב"טי מוסדות החינוך) על 10, 15, 20 ואף יותר מכך. הדבר יוצא עיוות של גביית חסר כביכול, מרשויות כאלה, לעומת רשויות שיש להן קב"ט יחיד, שמשלמות את אותו הסכום.
  1. לאור העובדה שהרשויות בעצם לא משלמות את דמי החבר עבור כל הקב"טים שלהן, ההכנסה של האיגוד נפגעת. אם מחלקים הכנסה זו במספר הקב"טים החברים, מוצאים שתשלומי הרשויות מכסות 250 קב"טים בלבד, מתוך 450(!) זהו נתון משמעותי, שמאיים על המשך פעילותו של איגוד הקב"טים.
  1. יתרה מזאת, כנס הקב"טים השנתי מתקיים שנה אחר שנה, ללא תשלום של מי מהקב"טים ועל אף שהכנס השנתי הוא מסורת, בכל שנה ושנה, אנחנו נלחמים בשיניים, על מנת להשיג את המימון הדרוש להפקת הכנס הזה.
  1. לאור הדברים ששטחתי בפניך, אני מבקש את אישורך והנחייתך להעלות את תשלום דמי החבר לסך של 1200 ₪ (מקביל למנהלי החינוך ברשויות) ולחייב את הרשויות (בעיקר את 15 הגדולות) לשלם פרטנית עבור כל נושא משרת קב"ט אצלן.
 
 
בידידות ובברכה,
   חיים נוגלבלט
           יו"ר איגוד הקב"טים
 ומנהלי הביטחון
 
 
העתק:
שלמה דולברג מנכ"ל, מרכז השלטון המקומי
מר יוחאי וג'ימה ראש מינהל בטחון, שע"ח ותפקידים מיוחדים, מש"מ
גב' חגית
חברי הנהלת האיגוד
 

 

 

חדשות ועדכונים

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים